تكذيب خبر جمع‌آوري موبايل‌هاي بدون برگ سبز
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷:۰۰| بازدید: | نویسنده افسانه عبدالهي | نظرات (0)

جمع‌آوري تلفن‌هاي همراه بدون برگ سبز از پانزدهم مهرماه سال جاري در تهران و سطح كشور كذب است و نگراني در اين زمينه براي واحدهاي صنفي وجود ندارد. 

به گزارش كليك، ابراهيم درستي، نايب رييس اتاق اصناف گفت: تصريح كرد: هركسي بايد در حيطه وظايفش صحبت كند و افراد نبايد در قبال مسائلي كه به آنها مربوط نيست اظهارنظر كنند.

درستي افزود: بنابراين جمع‌آوري تلفن‌هاي همراه بدون برگ سبز از پانزدهم مهرماه سال جاري در تهران و سطح كشور كذب است و نگراني در اين زمينه براي واحدهاي صنفي وجود ندارد.

نايب رييس اتاق اصناف در مورد تامين ابزار و لوازم مورد نياز براي ايام محرم بيان كرد: فروشندگان همواره در اين زمينه نهايت همكاري را با هيات‌ها و مردم داشته‌اند و حداقل سود را اعمال كردند. حتي برخي از سود خود نيز گذشته‌اند، چرا كه اهداف آنها به محرم و امام حسين (ع) مربوط مي‌شود.

رييس اتحاديه فروشندگان دستگاه‌هاي صوتي، تصويري و تلفن همراه گفت: در حال حاضر توصيه‌هاي لازم به فروشندگان شده و امكانات لازم براي هيات‌ها و مردم در ايام محرم فراهم است و جاي نگراني وجود ندارد.

پيش از اين رييس اتحاديه دستگاه‌هاي مخابراتي، ارتباطي و لوازم جانبي اعلام كرده بود از تاريخ ۱۵ مهرماه سال جاري تلفن‌هاي همراه بدون برگ سبز از واحدهاي صنفي جمع‌آوري مي‌شوند.

برچسب‌ها: ،

[ ]

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

بقیه صفحات

درباره سایت
عضویت در خبرنامه
عضویت لغو عضویت
نظر سنجی سایت
نتیجه
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
لینک های تبادلی اتوماتیک
فاقد لینک
ورود به سایت
نام کاربری :
پسورد :
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 191
بازدیدکنندگان دیروز : 82
افراد آنلاین : 2
کل بازدیدکنندگان : 6926
دیگر موارد